Powered by Smartsupp
hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (3)Počet hvězdiček je 4 z 5
4 body do věrnostního systému

99 Kč

momentálně vyprodáno Sledovat dostupnost

Přeneste se do malinového ráje díky našim praskajícím kuličkám a zažijte luxusní zážitek, který jen tak nezapomenete! 🌟 S balením o hmotnosti 220g si vychutnáte až 4 osvěžující Bubble Tea! Prožijte chuťovou jízdu plnou sladkého osvěžení! ✨ Více

Kód produktu: MALÉ MALINA KULIČKY Doprava a platba Hmotnost: 0.29 kg

Prožijte jedinečné dobrodružství s našimi praskajícími kuličkami! Tohle balení o hmotnosti 220g je plné čerstvých kuliček s osvěžující příchutí malin, které vám umožní vytvořit až 4 vynikající nápoje. Přidání těchto unikátních kuliček do svého oblíbeného Bubble Tea je jednoduché a okamžitě vám přinese nový rozměr zábavy a nezapomenutelné chuti!🥤 

Důležité upozornění: Abychom zajistili maximální kvalitu vašich kuliček, po jejich převzetí je nutné vložit do lednice.

Kuličky obsahují přísady, které mohou být náchylné na teplotní vlivy, a aby byl zachován jejich autentický okus a textura, je klíčové uchovávat je v chladném prostředí. 

Abychom zajistili co nejrychlejší a bezproblémové vyzvednutí vašeho balíčku na zvoleném výdejním místě nebo v boxu, prosíme, abyste dbali na rychlost při vyzvedávání. Balíček by neměl zůstávat zbytečně dlouho na výdejním místě nebo v boxu.

Rádi bychom zdůraznili, že kuličky jsou citlivé na teplotu, a proto by neměly být uchovávány například ve skříni, kde by mohly přijít do kontaktu s vyššími teplotami. Pro optimální zachování kvality a chuťového zážitku doporučujeme, abyste dodrželi doporučení ohledně skladování v lednici. 

Doporučujeme spotřebovat kuličky do data uvedeného na obalu - 14 dní od data výroby.  



Praskající kuličky do Bubble Tea s příchutí maliny jsou jako malé kouzelné bomby, které oživí každý doušek vašeho oblíbeného nápoje. Tyto kuličky přinášejí intenzivní a osvěžující chuť malin, která se uvolní s každým prasknutím, rozplývající se ve vašich ústech. 


🍹 Luxusní Balení: Užijte si exkluzivní zážitek s naším balením o hmotnosti 220g, které vám poskytne dostatek praskajících kuliček na přípravu až 4 osvěžujících Bubble Tea nápojů. Stačí přidat do svého oblíbeného nápoje a okamžitě zahájit vytváření svého vlastního chuťového zázraku!

🌟 Praskající Kuličky: Malé lahodné kuličky plné překvapení a radosti pro vaše chuťové pohárky. Každá z nich nese v sobě bohatou chuťovou šťávu, která se uvolní v okamžiku prasknutí. S každým douškem zažijte malý okamžik slasti a nechte se unést explozí lahodné šťavnatosti, kterou přináší každá praskající kulička. 

Je nutné dodat, že pro děti ve věku 4-7 let je doporučeno konzumovat kuličky pod dohledem rodičů.

Výrobek musí být skladován v suchu a chladu a také nevystaven přímému slunečnímu záření. Doporučujeme spotřebovat kuličky do data uvedeného na obalu - 14 dní od data výroby.  

Potravinářská barviva obsažená v potravině mohou nepříznivě ovlivnit činnost a pozornost dětí od 4 do 7let. 

Po otevření balení je nezbytné uchovávat kuličky v chladu a temnu a spotřebovat co nejdříve, abyste si užili plnou čerstvost a chuť tohoto lahodného produktu.

Pro přesný popis složení stačí kliknout na odkaz:

Složení kuliček: https://www.easy2go.cz/slozeni-kulicek