Powered by Smartsupp
hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (8)Počet hvězdiček je 5 z 5
4 body do věrnostního systému

99 Kč

momentálně vyprodáno Sledovat dostupnost

🌸 Oživte své chuťové smysly s našimi praskajícími LIČI kuličkami! Balení o hmotnosti 220g vám přináší čerstvé kuličky, postačující na vytvoření až 4 osvěžujících Bubble Tea nápojů. Přidání těchto unikátních kuliček do oblíbeného nápoje vám zaručí chuťový karneval plný exotické chuti. Užijte si každý doušek s pravou chuťovou explozí a prožijte svůj vlastní festival ve sklenici! 🍹 Více

Kód produktu: MALÉ LITCHI KULIČKY Doprava a platba Hmotnost: 0.25 kg

🌸 Ponořte se do světa osvěžení s našimi praskajícími LIČI kuličkami! Balení o hmotnosti 220g vám přináší čerstvé kuličky, postačující na přípravu až 4 lahodných Bubble Tea nápojů. Přidejte tyto exotické kuličky do svého oblíbeného nápoje a zažijte chuťový výlet plný sladkého potěšení. Každý doušek je jako jemný dotek tropického ráje ve sklenici! 🍹

Důležité upozornění: Abychom zajistili maximální kvalitu vašich kuliček, po jejich převzetí je nutné vložit do lednice.

Kuličky obsahují přísady, které mohou být náchylné na teplotní vlivy, a aby byl zachován jejich autentický okus a textura, je klíčové uchovávat je v chladném prostředí. 

Abychom zajistili co nejrychlejší a bezproblémové vyzvednutí vašeho balíčku na zvoleném výdejním místě nebo v boxu, prosíme, abyste dbali na rychlost při vyzvedávání. Balíček by neměl zůstávat zbytečně dlouho na výdejním místě nebo v boxu.

Rádi bychom zdůraznili, že kuličky jsou citlivé na teplotu, a proto by neměly být uchovávány například ve skříni, kde by mohly přijít do kontaktu s vyššími teplotami. Pro optimální zachování kvality a chuťového zážitku doporučujeme, abyste dodrželi doporučení ohledně skladování v lednici. 

Doporučujeme spotřebovat kuličky do data uvedeného na obalu - 14 dní od data výroby.  Tato příchuť je skvělým spojením sladkosti a svěžesti, které oživí váš Bubble Tea nápoj. Každý doušek je plný exotické svěžesti, která vás okamžitě přenese do tropických krajin. Je to jedinečný způsob, jak si dopřát osvěžení s exotickým nádechem a vytvořit si chuťový zážitek plný radosti. 💫


🍹 Praktické Balení: S praktickým balením o hmotnosti 220g
máte dostatek kuliček na přípravu až 4 osvěžujících Bubble Tea nápojů. Stačí přidat do svého oblíbeného nápoje a můžete začít tvořit svůj vlastní chuťový zázrak! Tento produkt vám dopřeje osvěžující a delikátní pochoutku, kterou si budete moci vychutnat kdykoliv a kdekoliv, ať už jste ve škole, v práci, či třeba večer v posteli.

Praskající kuličky: Když se zakousnete do těchto kuliček, připravte se na neuvěřitelnou explozi ovocné chuti, která se něžně rozplývá v ústech. Tyto kuličky přinesou nejen sladkost, ale také vytvoří zajímavou texturu, která vás bude provázet každým douškem a zaručí nezapomenutelný zážitek. Oživte své chuťové buňky a dopřejte si cestu do světa fantastických chutí! 🌟

Je nutné dodat, že pro děti ve věku 4-7 let je doporučeno konzumovat kuličky pod dohledem rodičů.

Výrobek musí být skladován v suchu a chladu a také nevystaven přímému slunečnímu záření. Doporučujeme spotřebovat kuličky do data uvedeného na obalu - 14 dní od data výroby.  

Potravinářská barviva obsažená v potravině mohou nepříznivě ovlivnit činnost a pozornost dětí od 4 do 7let. 

Po otevření balení je nezbytné uchovávat kuličky v chladu a temnu a spotřebovat co nejdříve, abyste si užili plnou čerstvost a chuť tohoto lahodného produktu.

Pro přesný popis složení stačí kliknout na odkaz:

Složení kuliček: https://www.easy2go.cz/slozeni-kulicek