Powered by Smartsupp
6 bodů do věrnostního systému
Upřesněte výběr produktu

139 Kč

Expedujeme ... poslední kusy, využijte před vyprodáním
ks

Vyzkoušejte naši novinku - Vánoční Hroznový Bubble Tea s borůvkovými hvězdičkami! Tento speciál je inspirovaný chutí svařeného vína, který vám přinese vánoční atmosféru v každém doušku. Osvěžte své chutě touto unikátní kombinací hroznového nápoje a sladkých borůvkových želé. Ideální pro ty, kteří hledají nový a překvapivý zážitek v rámci vánočních radovánek! 🍇🌟✨ Více

Kód produktu: P00174 Doprava a platba Hmotnost: 0.82 kg

Představujeme vám perlu našeho vánočního menu - Vánoční Hroznový Bubble Tea s borůvkovým želé! Tento speciál byl vytvořen s láskou a kouzlem vánočních svátků, aby vám přinesl nezapomenutelný zážitek každým douškem.

Vánoční Hroznový Bubble Tea je inspirovaný chutí svařeného vína se skořicí, a přenáší na vás atmosféru teplého a kořeněného vánočního nápoje. Každá lžíce tohoto nápoje v sobě nese slastnou chuť hroznů a hřejivou esenci skořice, která vás pohltí a přenese do vánoční pohody.

A co je ještě vzrušující, jsou sladké borůvkové želé, které rozjasnějí váš nápoj nejen vizuálně, ale i chutově. Toto želé dodá nápoji nádech luxusu a osvěžení. Je to ideální volba pro ty, kteří hledají nový a překvapivý zážitek v rámci vánočních radovánek.

Připravte se na jedinečnou chuťovou jízdu a vychutnejte si Vánoční Hroznový Bubble Tea s borůvkovými želé. Tato lahodná a osvěžující kombinace je skvělým doplňkem vánočních oslav nebo dokonalým dárkem pro milovníky originálních chuťových zážitků. 🍇🌟✨

Plastové reusable brčka zahrnutá v ceně jsou výborným prvkem, který přispívá k udržitelnosti a zodpovědnému nakládání s plastovými výrobky. Reusable brčka lze používat znovu a znovu, což snižuje množství jednorázového plastového odpadu. To je důležité pro ochranu životního prostředí a snížení zátěže na naše oceány a ekosystémy.

Je dobré vědět, že čaj po otevření je určen k okamžité spotřebě, a pokud si chcete vychutnat tu nejlepší chuť, tak jeho ochlazení v lednici je skvělý tip.

Důležité je také dodržovat doporučenou trvanlivost čaje, což je 14 dnů, takže si můžete vychutnat jeho jedinečnou chuť i později. Skladování v lednici a mimo přímé slunce je klíčové pro uchování kvality.

Mějte na paměti, že tento výrobek není vhodný pro děti do 4 let, což je důležitá informace pro rodiče.

Potravinářská barviva obsažená v nápoji mohou nepříznivě ovlivnit činnost a pozornost dětí od 4 do 7 let.

Celkově to zní jako nezapomenutelný zážitek, a doufáme, že si lidé budou tento speciální čaj užívat a těšit se na nové chuťové dobrodružství!

Pro přesný popis složení stačí kliknout na odkaz:

Složení drinku: https://www.easy2go.cz/slozeni-drinku 
Složení sirupu: https://www.easy2go.cz/slozeni-sirupu 
Složení kuliček: 
https://www.easy2go.cz/slozeni-kulicek
Složení želé: https://www.easy2go.cz/slozeni-zele