Powered by Smartsupp

Naše výhody

Jak objednat?

 1. Prozkoumej naši širokou nabídku a vyber si to, co tě nejvíc zaujme. Poté to jednoduše přidej do svého nákupního košíku.
 2. Vyber si způsob dopravy a platby, který ti nejlépe vyhovuje.
 3. Jakmile obdržíme tvou platbu, začneme s expedicí tvé objednávky. Uděláme vše pro to, abychom ti tvoji objednávku doručili co nejrychleji.

Kdy odešleme Vaši objednávku?

Odesílání vašich objednávek probíhá od pondělí do čtvrtku do 12:00 hodin. Tímto časovým rámcem se snažíme zajistit co nejrychlejší expediční proces a bezproblémové doručení vašich produktů.

Proč nelze platit dobírkou?

Z důvodu vysokého počtu nevyzvednutých balíčků jsme byli nuceni zrušit možnost platby dobírkou. Věříme, že tomu porozumíte a budeme se těšit na vaši objednávku s platbou předem, abychom vám co nejrychleji mohli dodat naše výrobky na míru. Děkujeme za pochopení.

Náš eshop si múžete ověřit v recenzích na Google a Seznamu.

Bude Bubble Tea vyrobeno hned?

Věříme, že dobrá věc stojí za chvíli čekání, a přesně to přinášíme s naší možností připravit pro Vás Bubble Tea! I když doprava nějakou chvíli trvá, ačkoliv naši dodavatelé nemají teleporty nebo stíhačky, ujišťujeme Vás, že náš skvělý team se s maximální péčí a rychlostí stará o to, aby Vaše balíčky dorazily do Vašich rukou. Většinou můžete očekávat doručení do druhého dne od expedice, a tím si můžete brzy dopřát svůj oblíbený a osvěžující nápoj Bubble Tea přímo z pohodlí Vašeho domova.

Kolik stojí doprava?

         GLS

 • Boxy a výdejní místa do 5kg - 79.- Kč
 • Boxy a výdejní místa do 10kg - 89.- Kč
 • Doprava na adresu do 5kg - 99.- Kč
 • Doprava na adresu od 5 do 10kg - 129.- Kč
 • Doprava na adresu od 10 do 20kg - 139.- Kč
 • Doprava na adresu od 20 do 30kg- 149.- Kč

       Zásilkovna:

 • Boxy a výdejní místa do 5kg - 99.- Kč /nad 1000.- ZDARMA/
 • Boxy a výdejní místa do 15kg - 136.- Kč /nad 1000.- ZDARMA/
 • Doprava na adresu do 5kg - 129.- Kč
 • Doprava na adresu od 5 do 15kg - 149.- Kč

K čemu jsou mi věrnostní body?

Věrnostní body jsou pro tebe skvělým způsobem, jak získávat odměny a ušetřit při svých nákupních zážitcích u nás! Každý nákup ti přináší 5% zpět ve formě věrnostních bodů, které můžeš využít při svých dalších objednávkách.

Je to, jakoby ti peníze rostly na stromech! 🌳💰 Když vytváříš novou objednávku, stačí si vybrat platbu a dopravu, a hned poté můžeš uplatnit své nasbírané body. Tímto způsobem máš příležitost ušetřit a získat skvělé slevy na své oblíbené produkty.

A jak to funguje? Je to jednoduché! Čím více u nás nakupuješ, tím více bodů získáváš a tím více ušetříš. 💸 Své body můžeš snadno sledovat ve svém profilu a při vytváření nové objednávky máš možnost jednoduše rozhodnout, jestli je chceš využít k nákupu. O stavu tvých bodů tě také pravidelně informujeme v e-mailu po doručení objednávky.

Nakupuj s námi, sbírej body a užívej si nejen kvalitních produktů, ale i výhodného způsobu, jak šetřit! 🛍️💚