Powered by Smartsupp

Ingrediencie do Bubble Tea! - vyberte si druhý sirup - ŽLTÝ MELOUN

Vítejte v naší exkluzivní kategorii "Ingredience pro Bubble Tea" od easy2go – vašeho prvotřídního zdroje pro domácí přípravu nejlepšího Bubble Tea! S naší širokou nabídkou kvalitních ingrediencí vytvoříte unikátní a osvěžující nápoje, které si zamilujete.

Začněte s naším výběrem čajů – ať už si vyberete sypaný čaj nebo již připravený 0,5l v našich speciálních plechovkách, zaručujeme vám prvotřídní kvalitu a chuť, kterou si zamilujete. Naše čaje jsou pečlivě vybrány tak, abyste dosáhli ideálního základu pro váš dokonalý Bubble Tea.

Pak přichází na řadu naše široké spektrum sirupů pro Bubble Tea. Vyberte si z bohaté palety příchutí, jako jsou jahoda, mango, maracuja, cherry a mnoho dalších. Naše sirupy easy2go jsou navrženy tak, aby přinesly autentickou chuť a dosáhly optimální rovnováhy, abyste si mohli užít každý doušek svého oblíbeného nápoje.

Nakonec přidejte do svého bubble tea nezaměnitelnou texturu a chuť pomocí našich kuliček a želé. Vyberte si z rozmanitých možností, jako jsou třeba želé litchi, či kuličky jablko, a vytvořte si tak nezapomenutelný zážitek pro své chuťové pohárky.

S easy2go máte možnost si vytvořit svůj vlastní domácí bubble tea přesně podle svých preferencí. Objednejte si naše ingredience pro bubble tea hned teď a dejte se na cestu k vytvoření dokonalých nápojů, které oslní každého milovníka této oblíbené lahůdky!

Využijte náš "recept na výrobu Bubble Tea doma"

  1. Uvařte náš sypaný čaj dle receptu nebo využijte už námi připravený čaj
  2. Vložte pár kostek ledu do shakeru
  3. Přidejte do shakeru 0,02-0,04l na 0,5l sirupu do Bubble Tea (dle vaši volby o sladkosti) 
  4. Nalejte čaj do shakeru a zamíchejte
  5. Do kelímku nebo sklenice vložte kuličky nebo želé podle Vás kolik jich tam budete chtít.
  6. Domací Bubble Tea je připraveno