Powered by Smartsupp
3 body do věrnostního systému

79 Kč

momentálně vyprodáno Sledovat dostupnost

Sirup pro výrobu Bubble Tea ZELENÝ MELOUN (100ml) je ideální ingrediencí pro přípravu oblíbeného nápoje Bubble Tea. Toto balení postačí na 3 lahodné porce. S jemnou chutí zeleného melounu přidává do vašeho nápoje osvěžující a lahodnou chuť, která rozveselí vaše chuťové buňky. Užijte si autentický zážitek Bubble Tea přímo z pohodlí domova s tímto sirupem ZELENÝ MELOUN. Více

Kód produktu: P00125 Doprava a platba Hmotnost: 0.18 kg

Sirup pro přípravu Bubble Tea s příchutí ZELENÉHO MELOUNU v balení o hmotnosti 100ml je tím správným doplňkem pro vaše domácí Bubble Tea dobrodružství. Toto balení sirupu nabízí dostatečné množství pro vytvoření 3 osvěžujících porcí.

Jemná a příjemná chuť zeleného melounu dodává vašemu nápoji nejen osvěžující nádech, ale také lahodnou chuťovou kompozici, která přináší radost vašim chuťovým buňkám. Vychutnejte si autentický zážitek z Bubble Tea, aniž byste opustili pohodlí vašeho domova, a to díky našemu sirupu ZELENÝ MELOUN.

V souladu s našimi doporučeními by měl být sirup spotřebován nejpozději do 2 měsíců od data označeného na obalu.

Po otevření doporučujeme uchovávat sirup v lednici a co nejdříve spotřebovat, abyste si udrželi jeho čerstvost a vychutnali si maximální chuťový zážitek.

Rozveselte své chuťové buňky s autentickým sirupem pro Bubble Tea ZELENÝ MELOUN a přidejte do svého oblíbeného nápoje neodolatelnou osvěžující chuť.

Potravinářská barviva obsažená v potravině mohou nepříznivě ovlivnit činnost a pozornost dětí od 4 do 7let.

Pro přesný popis složení stačí kliknout na odkaz:

Složení sirupu: https://www.easy2go.cz/slozeni-sirupu