Powered by Smartsupp

Sirup Bubble Tea - OSTRUŽINA 100ml

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (2)Počet hvězdiček je 5 z 5
3 body do věrnostního systému
79 Kč
momentálně vyprodáno - již brzy bude naskladněno Sledovat dostupnost

Sirup ostružina pro výrobu Bubble Tea, vystačí na minimálně 3 lahodné nápoje. Více

Kód produktu: P00113 Hmotnost: 0.18 kgDoprava a platba

🥤 Ponořte se do lahodného světa s naším Sirupem pro Bubble Tea (100ml), který vám nabídne 3 až 4 lahodné porce osvěžujících nápojů. Stačí jen přidat trochu tohoto sirupu do svého oblíbeného nápoje, a okamžitě se nechte unést intenzivní chutí. S naším sirupem vytvoříte domácí Bubble Tea snadno a rychle, a každý doušek bude pravým lahodným zážitkem! 🥤🌟


Chuť ostružiny je bohatá na intenzivní ovocné tóny s lehce sladkým nádechem a jemnou kyselkavostí. Ostružiny nabízejí plnou, šťavnatou chuť s výrazným ovocným aroma, které evokuje svěžest letního ovoce ze zahrady. Ostružinová chuť je příjemně vyvážená, lákavě sladká a přitom osvěžující, což ji činí ideální volbou pro oživení vašeho oblíbeného nápoje Bubble Tea.

Naše doporučení jsou zárukou čerstvosti! Doporučujeme spotřebovat sirup nejpozději do 2 měsíců od data označeného na obalu, abyste si uchovali maximální chuťovou kvalitu.

Po otevření uchovávejte sirup v lednici. Čerstvost je klíčová pro maximální chuťový zážitek, proto doporučujeme spotřebovat sirup co nejdříve po otevření.

Je důležité si uvědomit, že potravinářská barviva obsažená v potravinách mohou mít negativní vliv na aktivitu a pozornost dětí ve věku 4 až 7 let.

Ujistěte se, že dodržujete tyto pokyny pro maximální bezpečnost a zážitek při konzumaci.


Pro přesný popis složení stačí kliknout na odkaz:

Složení sirupu: https://www.easy2go.cz/slozeni-sirupu