Powered by Smartsupp
hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 2 z 5
3 body do věrnostního systému

79 Kč

momentálně vyprodáno Sledovat dostupnost

Sirup pro Bubble Tea MANGO (100ml) - postačí na 3 lahodné nápoje. Tento sirup přidává do vašich nápojů osvěžující a bohatou chuť manga, která oživí vaše chuťové buňky. Vytvořte si doma skvělé Bubble Tea s autentickou příchutí MANGO pomocí tohoto sirupu. Více

Kód produktu: P00117 Doprava a platba Hmotnost: 0.18 kg

Náš sirup pro Bubble Tea s příchutí MANGO (100ml) je základním stavebním kamenem pro vytvoření dokonalého osvěžujícího nápoje přímo u vás doma. Toto balení sirupu vám umožní vytvořit až 3 lahodné nápoje, které přináší bohatou a výraznou chuť manga.

Mango je ovocné sousto radosti, které poskytuje svěžest tropických letních dnů. Jeho chuťový profil je plný sladkosti s jemným tónem kyselosti a příjemným aroma. Tento sirup věrně zachycuje esenci manga, dodává nápojům intenzivní ovocnou chuť a osvěžující nádech tropického ovoce.

Jeho autentická chuť nabízí výjimečný chuťový zážitek, který oživuje smysly a rozzáří vaše chuťové pohárky. Navodí pocit letní radosti a svěžesti přímo do vašeho sklenice Bubble Tea.

Přidejte do svých nápojů tropickou atmosféru s naším sirupem pro Bubble Tea MANGO. Vytvořte si doma nápoje, které vás přenesou přímo na pláž s plnou chutí a svěžestí manga. Užijte si každý doušek těchto exotických nápojů, které dodají vašemu dni slunce a radosti.

V souladu s našimi doporučeními by měl být sirup spotřebován nejpozději do 2 měsíců od data označeného na obalu.

Po otevření doporučujeme uchovávat sirup v lednici a co nejdříve spotřebovat, abyste si udrželi jeho čerstvost a vychutnali si maximální chuťový zážitek.

Potravinářská barviva obsažená v potravině mohou nepříznivě ovlivnit činnost a pozornost dětí od 4 do 7let.

Pro přesný popis složení stačí kliknout na odkaz:

Složení sirupu: https://www.easy2go.cz/slozeni-sirupu