Powered by Smartsupp
hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (21)Počet hvězdiček je 5 z 5
Akce -10%
22 bodů do věrnostního systému
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Běžná cena 499 Kč. Ušetříte 10% (50 Kč) 449 Kč

ks

Připravte se na dobrodružství plné chutí a radosti s naším 4 - 6 Bubble Tea - NEALKO! Tento tajemný balíček je jako vánoční dárek, který si můžete rozbalit kdykoliv. Ať už jste fanoušek Bubble Tea nebo jen hledáte zábavný způsob, jak ochutnat nové příchutě, tento balíček je pro vás jako stvořený. Více

Kód produktu: P00066 Doprava a platba Hmotnost: 3 kg

Co můžete očekávat? Představte si, že vám dorazí krabice plná lahodných, osvěžujících a originálních Bubble Tea nápojů. A to nejlepší na tom je, že nevíte, kolik jich tam bude! Možná jich bude jen 4...0,5l nebo také 0,65l... možná až 6 :-) 

Ale to není všechno! Kromě těchto náhodně vybraných nápojů můžete očekávat i další překvapení. Možná dostanete více kuliček, želé nebo dokonce dárek! Tak proč si neudělat radost a neobjednat si tento Mystery box Classic 4 - 6 Bubble Tea - NEALKO ještě dnes?

1. Napínavé překvapení: Nikdy nevíte, co vás čeká uvnitř Mystery boxu, což dodává nákupu vzrušení a zábavu.
2. Široká škála chutí: Díky náhodnému výběru nápojů můžete ochutnat různé příchutě, které byste si možná sami nevybrali.
3. Možnost dalších bonusů: Kdo nechce více kuliček, želé nebo dokonce dárek? S naším Mystery boxem se můžete těšit na tyto příjemné bonusy.
4. Originální dárek: Hledáte něco netradičního pro své blízké? Mystery box Classic je skvělým dárkem pro milovníky Bubble Tea i pro ty, kteří rádi objevují nové chutě.

Neváhejte a objednejte si Mystery box Classic 4 - 6 Bubble Tea - NEALKO ještě dnes a užijte si nekonečnou zábavu s tajemnými chutěmi a překvapeními!