Powered by Smartsupp
3 body do věrnostního systému
Upřesněte výběr produktu

79 Kč

momentálně vyprodáno Sledovat dostupnost

Bubble Tea Energy s příchutí manga je osvěžující nápoj, který kombinuje lahodnou chuť manga s energetickým povzbuzením. Tento produkt spojuje to nejlepší z Bubble Tea a energetických nápojů, což z něj dělá ideální volbu pro ty, kteří potřebují dodat energii a zároveň si chtějí vychutnat exotickou chuť. Více

Kód produktu: P00220 Doprava a platba

Bubble Tea Energy s příchutí manga je inovativní nápoj, který v sobě kombinuje dvě oblíbené kategorie nápojů: bubble tea a energetické drinky. Tento produkt přináší osvěžující a energizující zážitek, který osloví jak fanoušky klasického bubble tea, tak i ty, kteří hledají extra povzbuzení.

Avšak pozor, jakmile si čaj otevřete, je určen k okamžité spotřebě.

Pro dosažení té nejlepší chuti je potřeba nápoj pořádně vychladit v lednici.

Jak skladovat Bubble Tea? Skladujte jej chladničce.

Základem Bubble Tea Energy je sladká a šťavnatá chuť manga, která evokuje pocit tropických dovolených a letního slunce. Nápoj se vyznačuje bohatým mangovým aroma a  sladkostí, která je dokonale vyvážená. Zábavnou složkou jsou Bubble Tea kuličky nebo želé, které přidávají zábavný prvek textury a dodávají pocit zábavy.

Kromě tradičních prvků bubble tea je tento nápoj obohacen o energetické složky. Obsahuje kofein, který poskytuje rychlý nárůst energie, taurin pro podporu fyzické i mentální výkonnosti a vitamíny skupiny B, které pomáhají s udržením energie po delší dobu. Díky této kombinaci je Bubble Tea Energy s příchutí manga ideální volbou pro ty, kteří potřebují dodatečnou energii během náročného dne.

Nápoj je podáván v praktické plechovce, která zachovává svěžest, což z něj dělá perfektní volbu na cestu nebo do kanceláře. Jen si to představte - Bubble Tea, které si můžete vychutnat kdykoli a kdekoli a to díky našemu speciálnímu obalu  a co víc..? Trvanlivost je 14 dní!

Bubble Tea Energy s příchutí manga je více než jen obyčejný energetický nápoj. Je to zážitek, který kombinuje svěžest tropického ovoce, zábavnou texturu a energii, kterou potřebujete k tomu, abyste zůstali aktivní a produktivní. Skvělý jako osvěžující občerstvení, které vás nabije energií a zároveň potěší vaše chuťové pohárky.

Abyste si mohli naše Bubble Tea naplno vychutnat, poskytujeme vám také brčko zcela zdarma, díky němu si vychutnáte každou kuličku, která vám pozdvihne zážitek na další úroveň.

Mějte na paměti, že tento výrobek není vhodný pro děti, těhotné nebo kojící matky, mladistvé, diabetiky a osoby citlivé na kofein z důvodů energetickych složek jako je kofein, taurin, což je důležitá informace.

Maximání denní dávka je 500ml nápoje. 

Potravinářská barviva obsažená v nápoji mohou nepříznivě ovlivnit činnost a pozornost dětí od 4 do 7 let.

Datum minimální trvanlivosti najdete na obalu.

Pro přesný popis složení stačí kliknout na odkaz:

100ml napoje průměrně obsahuje:

Niacin

Vitamín B6

Vitamín B12

Kyselina pantotenová

4.000 mg

1,001 mg

1,000 mg

990 mg

Kofein

Glukoronolakton

Inosit

Taurin

16 mg

5 mg

10,0 mg

200 mg

Složení drinku: https://www.easy2go.cz/slozeni-drinku 
Složení sirupu: https://www.easy2go.cz/slozeni-sirupu 
Složení kuliček: 
https://www.easy2go.cz/slozeni-kulicek
Složení želé: https://www.easy2go.cz/slozeni-zele