Powered by Smartsupp
hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 1 z 5
5 bodů do věrnostního systému
Upřesněte výběr produktu

109 Kč

Expedujeme ... poslední kusy, využijte před vyprodáním
ks

Vyzkoušejte naši novinku - Vánoční Malinové Bubble Tea s jahodovým želé! Tento nealkoholický speciál je inspirovaný chutí svařeného vína, který vám přinese vánoční atmosféru v každém doušku. Osvěžte své chutě touto unikátní kombinací hroznového a malinového nápoje a sladkého želé jahoda. Ideální pro ty, kteří hledají nový a překvapivý zážitek v rámci vánočních radovánek! 🍇🌟✨ Více

Kód produktu: P00170 Doprava a platba Hmotnost: 0.75 kg

Představujeme vám perlu našeho vánočního menu - Vánoční Hrozno-malinové Bubble Tea s želé jahoda! Tento nealkoholický speciál byl vytvořen s láskou a kouzlem vánočních svátků, aby vám přinesl nezapomenutelný zážitek každým douškem.

Avšak pozor, jakmile si čaj otevřete, je určen k okamžité spotřebě.

Pro dosažení té nejlepší chuti je potřeba nápoj pořádně vychladit v lednici.

Jak skladovat Bubble Tea? Skladujte jej chladničce. Doba trvanlivosti je 14 dní od data výroby!

Vánoční malinový Bubble Tea je inspirovaný chutí svařeného vína se skořici a malin, přenáší na vás atmosféru teplého a kořeněného vánočního nápoje. Každá lžíce tohoto nápoje v sobě nese slastnou chuť hroznů, malin a hřejivou esenci skořice, která vás pohltí a přenese do vánoční pohody.

A co je ještě fascinující, jsou sladké jahodové želé, které oživí váš nápoj nejen vizuálně, ale také chutově. Toto želé přidává do nápoje nádech luxusu a osvěžení, což je skvělá volba pro ty, kteří touží po novém a překvapivém zážitku během vánočních radovánek.

Připravte se na jedinečnou chuťovou jízdu a vychutnejte si Vánoční malina Bubble Tea s želé jahodou. Tato lahodná a osvěžující kombinace je skvělým doplňkem vánočních oslav nebo dokonalým dárkem pro milovníky originálních chuťových zážitků. 🍇🌟✨

Plastové reusable brčka zahrnutá v ceně jsou výborným prvkem, který přispívá k udržitelnosti a zodpovědnému nakládání s plastovými výrobky. Reusable brčka lze používat znovu a znovu, což snižuje množství jednorázového plastového odpadu. To je důležité pro ochranu životního prostředí a snížení zátěže na naše oceány a ekosystémy.

Důležité je také dodržovat doporučenou trvanlivost čaje, což je 14 dnů, takže si můžete vychutnat jeho jedinečnou chuť i později. Skladování v lednici a mimo přímé slunce je klíčové pro uchování kvality.

Mějte na paměti, že tento výrobek není vhodný pro děti do 4 let, což je důležitá informace pro rodiče.

Potravinářská barviva obsažená v nápoji mohou nepříznivě ovlivnit činnost a pozornost dětí od 4 do 7 let.

Celkově to zní jako nezapomenutelný zážitek, a doufáme, že si lidé budou tento speciální čaj užívat a těšit se na nové chuťové dobrodružství!

Pro přesný popis složení stačí kliknout na odkaz:

Složení drinku: https://www.easy2go.cz/slozeni-drinku 
Složení sirupu: https://www.easy2go.cz/slozeni-sirupu 
Složení kuliček: 
https://www.easy2go.cz/slozeni-kulicek
Složení želé: https://www.easy2go.cz/slozeni-zele