Powered by Smartsupp
5 bodů do věrnostního systému
Upřesněte výběr produktu

109 Kč

Expedujeme ... poslední kusy, využijte před vyprodáním
ks

Oslavte vánoční období s naším exkluzivním Bubble Tea - Apple Punch! Tento vánoční speciál spojuje svěžest jablečného punče s jedinečným zážitkem kuliček, které přináší do každého doušku něco osvěžujícího a nezapomenutelného. Překvapte své chuťové pohárky touto vánoční lahůdkou - Apple Punch, kde se setkává tradice Bubble Tea s vánoční radostí! 🍏
Bubble Tea Apple Punch! Tento vánoční speciál nese s sebou nezapomenutelný zážitek plný chutí jablečného vánočního punče, doplněný nádechem mandarinky, citrónu, pomaranče, jablek a špetky skořice. Více

Kód produktu: P00168 Doprava a platba Hmotnost: 0.75 kg

Bubble Tea Apple Punch! Tento vánoční speciál nese s sebou nezapomenutelný zážitek plný chutí jablečného vánočního punče, doplněný nádechem mandarinky, citrónu, pomaranče, jablek a špetky skořice.

Avšak pozor, jakmile si čaj otevřete, je určen k okamžité spotřebě.

Pro dosažení té nejlepší chuti je potřeba nápoj pořádně vychladit v lednici.

Jak skladovat Bubble Tea? Skladujte jej chladničce. Doba trvanlivosti je 14 dní od data výroby!

S každým douškem tohoto nápoje se ponoříte do atmosféry vánočních trhů, kde se míchají vůně čerstvých jablek s teplými tóny skořice a svěžesti citrusové směsi. Začněte s jemnou sladkostí jablečného nádechu, která těká ve vašem podnebí a vytváří základní notu pro celý zážitek. Ocitněte se v citrusovém ráji, kde mandarinka a citrón tvoří osvěžující duo, které dodává nápoji jiskru. Pomarančový nádech podtrhuje plnost a harmonii, zatímco jabka poskytují hřejivý a zároveň osvěžující charakter. Špetka skořice pak tuto chuťovou paletu zaobaluje do teplé, kořeněné nálady, kterou spojuje s tradicí vánočních svátků.

Bubble Tea Apple Punch je nejen lahodným nápojem, ale také vizuálním zážitkem. Barevná harmonie kuliček, které se houpají ve sklenici, vytváří vánoční pohádku, kterou ocení nejen milovníci Bubble Tea, ale i ti, kteří hledají nový a vzrušující zážitek v rámci vánočních radovánek.

Oživte vánoční tradice s naším Bubble Tea Apple Punch a dopřejte si výjimečný okamžik plný chutí, vůní a radosti. 🍏🍊🍋🍎🎄

Ingredience jsou pečlivě vybrány a smíchány tak, abyste zažili nezapomenutelnou chuťovou symfonii. Tento vánoční speciál je nejen osvěžující, ale také vizuálně atraktivní s vesele oranžovou barvou a kuličkami.

Zapomeňte na tradiční vánoční nápoje a dejte svým chutím něco nového a vzrušujícího. S Bubble Tea Orange Punch si užijte nejen chutovou explozi, ale také vánoční atmosféru v každém doušku. Přineste si do svého vánočního menu trochu výjimečnosti a udělejte si radost s tímto speciálním vánočním nápojem. 🍊✨

Plastové reusable brčka zahrnutá v ceně jsou výborným prvkem, který přispívá k udržitelnosti a zodpovědnému nakládání s plastovými výrobky. Reusable brčka lze používat znovu a znovu, což snižuje množství jednorázového plastového odpadu. To je důležité pro ochranu životního prostředí a snížení zátěže na naše oceány a ekosystémy.

Důležité je také dodržovat doporučenou trvanlivost čaje, což je 14 dnů, takže si můžete vychutnat jeho jedinečnou chuť i později. Skladování v lednici a mimo přímé slunce je klíčové pro uchování kvality.

Mějte na paměti, že tento výrobek není vhodný pro děti do 4 let, což je důležitá informace pro rodiče.

Potravinářská barviva obsažená v nápoji mohou nepříznivě ovlivnit činnost a pozornost dětí od 4 do 7 let.

Celkově to zní jako nezapomenutelný zážitek, a doufáme, že si lidé budou tento speciální čaj užívat a těšit se na nové chuťové dobrodružství!

Pro přesný popis složení stačí kliknout na odkaz:

Složení drinku: https://www.easy2go.cz/slozeni-drinku 
Složení sirupu: https://www.easy2go.cz/slozeni-sirupu 
Složení kuliček: 
https://www.easy2go.cz/slozeni-kulicek
Složení želé: https://www.easy2go.cz/slozeni-zele