Powered by Smartsupp
hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (10)Počet hvězdiček je 5 z 5
3 body do věrnostního systému
Upřesněte výběr produktu

79 Kč

momentálně vyprodáno Sledovat dostupnost

OŽIVTE SVŮJ DEN S OSLŇUJÍCÍ CHUTÍ ANANASU A MANGA V BUBBLE TEA! Každý doušek této lahodné kombinace přináší osvěžující sladkost ananasu, která se skvěle snoubí s bohatou a šťavnatou chutí manga. Tato harmonická symfonie tropických chutí vytváří nezapomenutelný zážitek pro vaše chuťové pohárky. S trvanlivostí 14 dní můžete tuto exotickou chuťovou explozi vychutnat kdykoliv a kdekoliv. Objednejte si ANANAS - MANGO Bubble Tea ještě dnes a dopřejte si chuť tropického ráje! 🍍🥭 Více

Kód produktu: P00034 Doprava a platba Hmotnost: 0.75 kg

OŽIVTE SVŮJ DEN S ANANAS - MANGO BUBBLE TEA! Tato osvěžující směs sladkého ananasu a šťavnatého manga je jako tropická exploze chutí. Sladká a šťavnatá chuť manga se skvěle snoubí s osvěžující kyselostí ananasu, vytvářející nezapomenutelný chuťový zážitek. S trvanlivostí 14 dní si můžete dopřát tuto tropickou lahůdku kdykoliv a kdekoliv. Užijte si svůj vlastní koutek ráje s ANANAS - MANGO Bubble Tea!

Avšak pozor, jakmile si čaj otevřete, je určen k okamžité spotřebě.

Pro dosažení té nejlepší chuti je potřeba nápoj pořádně vychladit v lednici.

Jak skladovat Bubble Tea? Skladujte jej chladničce. Doba trvanlivosti je 14 dní od data výroby!

Chuť Bubble Tea s ananasem a mangem je osvěžující a tropický zážitek pro vaše chuťové pohárky. Sladká a šťavnatá chuť manga se kombinuje s exotickou sladkostí ananasu, vytvářející harmonii chutí plnou svěžesti. Každý doušek je jako cesta na tropický ostrov plný slunce, kde se střetávají sladké aroma manga a osvěžující šťáva z ananasu. Užijte si tento tropický blend s ANANAS - MANGO Bubble Tea!

Navíc si přidejte porci našich práskacích kuliček a želé, které zaručeně posunou váš nápoj na úplně novou úroveň. Po rozkousnutí těchto kuliček se uvolní exploze ovocné chuti, která vám rozpustí v ústech a okouzlí vás svou sladkostí a svěžestí. Tyto kuličky nejenom obohatí chuť vašeho nápoje, ale také přidají do každého doušku zajímavou texturu, která vás bude nadšeně provázet a bavit. 

Abychom zajistili, že si naše Bubble Tea naplno vychutnáte, přidáváme k vašemu nákupu brčko zdarma. Toto brčko vám umožní vychutnat každou kuličku, což zvýší váš zážitek na úplně novou úroveň.

Bubble Tea, které si můžete vychutnat kdykoli a kdekoli díky našemu jedinečnému obalu. A to není vše! Jeho trvanlivost je až 14 dní!

 

Avšak pozor, jakmile si čaj otevřete, je určen k okamžité spotřebě. Pro dosažení té nejlepší chuti doporučujeme nápoj pořádně vychladit v lednici.

Jak skladovat Bubble Tea? Skladujte jej v suchém prostředí, daleko od přímého slunečního svitu, nejlépe v chladničce. Mějte na paměti, že tento výrobek není vhodný pro děti do 4 let, což je důležitá informace pro rodiče.

Potravinářská barviva obsažená v nápoji mohou nepříznivě ovlivnit činnost a pozornost dětí od 4 do 7 let.

Datum minimální trvanlivosti najdete na obalu.

Neotálejte a dejte svým smyslům jedinečný zážitek! Ochutnejte náš zelený jasmínový čaj obohacený ovocnou šťávou, skvělými praskajícími kuličkami a ovocným želé. Připravte se na nezapomenutelný chuťový zážitek!


Pro přesný popis složení stačí kliknout na odkaz:

Složení drinku: https://www.easy2go.cz/slozeni-drinku 
Složení sirupu: https://www.easy2go.cz/slozeni-sirupu 
Složení kuliček: 
https://www.easy2go.cz/slozeni-kulicek
Složení želé: https://www.easy2go.cz/slozeni-zele