Powered by Smartsupp

ANANAS praskající kuličky 220g do Bubble Tea

4 body do věrnostního systému
99 Kč
momentálně vyprodáno - již brzy bude naskladněno Sledovat dostupnost

Kuličky pro Bubble tea s příchutí ananasu. Z jednoho balení vytvoříte minimálně 4 drinky. Více

Kód produktu: MALÉ ANANAS KULIČKY Hmotnost: 0.25 kgDoprava a platba

Užijte si exotický zážitek s našimi praskajícími ANANAS kuličkami, které jsou dokonalým doplňkem pro vaše oblíbené Bubble tea. Toto praktické balení o váze 220g vám poskytne dostatek kuliček pro přibližně 4 lahodné nápoje.

Tyto kuličky s příchutí ananasu nejenže dodají vašemu nápoji svěží a osvěžující chuť, ale také přinesou zábavu díky jejich jedinečné schopnosti praskání v ústech. Vychutnejte si každé sousto a nechte se unést osvěžujícím zážitkem, který nabízíme. 

Přidejte do svého Bubble tea nápoje něco speciálního a vychutnejte si každý doušek s našimi praskajícími ANANAS kuličkami.

Důležité upozornění: Abychom zajistili maximální kvalitu vašich kuliček, po jejich převzetí je nutné vložit do lednice.

Kuličky obsahují přísady, které mohou být náchylné na teplotní vlivy, a aby byl zachován jejich autentický okus a textura, je klíčové uchovávat je v chladném prostředí. 

Abychom zajistili co nejrychlejší a bezproblémové vyzvednutí vašeho balíčku na zvoleném výdejním místě nebo v boxu, prosíme, abyste dbali na rychlost při vyzvedávání. Balíček by neměl zůstávat zbytečně dlouho na výdejním místě nebo v boxu.

Rádi bychom zdůraznili, že kuličky jsou citlivé na teplotu, a proto by neměly být uchovávány například ve skříni, kde by mohly přijít do kontaktu s vyššími teplotami. Pro optimální zachování kvality a chuťového zážitku doporučujeme, abyste dodrželi doporučení ohledně skladování v lednici. 

Doporučujeme spotřebovat kuličky do data uvedeného na obalu - 14 dní od data výroby.  

Je vhodné dodat, že pro děti ve věku 4-7 let je doporučeno konzumovat kuličky pod dohledem rodičů. Výrobek musí být skladován v suchu a chladu a také nevystaven přímému slunečnímu záření. 

Potravinářská barviva obsažená v potravině mohou nepříznivě ovlivnit činnost a pozornost dětí od 4 do 7let. 

Po otevření balení je nezbytné uchovávat kuličky v chladu a temnu a spotřebovat co nejdříve, abyste si užili plnou čerstvost a chuť tohoto lahodného produktu.

Pro přesný popis složení stačí kliknout na odkaz:

Složení kuliček: https://www.easy2go.cz/slozeni-kulicek