Powered by Smartsupp

Bubble Tea s alkoholem - Vyberte si s jakou druhou příchutí uděláme mix - BANÁN

Hledáte něco originálního, osvěžujícího a zábavného, co vás rozveselí a zpříjemní vám den? Pak jste na správném místě! V našem eshopu easy2go.cz najdete jedinečný nápoj, který vás nadchne svou neodolatelnou chutí a veselým designem. Představujeme vám Bubble Tea s ALKOHOLEM! 18+ - nápoj, který vás doslova uchvátí!

Bubble Tea s ALKOHOLEM! 18+ je nápoj z jasmínového zeleného čaje, který je obohacen o ovocnou šťávu a práskací kuličky nebo ovocné želé. Tyto malé a barevné kuličky vám dodají zábavu a chuť s každým douškem. A to není vše! Do tohoto nápoje si můžete přidat alkohol, který si vyberete z naší široké nabídky. Máme pro vás různé druhy alkoholu, jako jsou rum, vodka, gin, tequila, likér, a mnoho dalších. A nebojte se, nebude to jen pár kapek - do vašeho Bubble Tea přidáme 0,04l alkoholu! Tak na co ještě čekáte? Pojďte ochutnat tento neuvěřitelný nápoj a užijte si zábavu s Bubble Tea s ALKOHOLEM! 18+!

Bubble Tea s ALKOHOLEM! 18+ je určen pouze dospělým osobám starším 18 let. Objednání těchto drinků je umožněno po kontrole přes adulto.cz, kde si ověříte svůj věk a identitu. Tento krok je nutný pro dodržení zákona a ochranu vašeho zdraví. Prosíme vás, abyste konzumovali tento nápoj zodpovědně a s mírou. Po otevření doporučujeme okamžitou spotřebu, abyste si užili tu nejlepší chuť a kvalitu. Minimální trvanlivost tohoto lahodného nápoje je 14 dnů, ale věříme, že jeho kouzlo vás okouzlí tak rychle, že ho ani nestihnete schovat!

Tak neváhejte a objednejte si ještě dnes Bubble Tea s ALKOHOLEM! 18+ a nechte se unést do světa chutí plného radosti a zábavy!