Powered by Smartsupp

Naše cesta začala v první vlně covidu, kdy jsme spustili web EasyDrink.cz a začali dovážet bubble tea po Ostravě a okolí prostřednictvím našich kurýrů. Během tří let jsme si vybudovali skvělou pověst a spoustu spokojených zákazníků, jejichž recenze si můžete přečíst zde: https://goo.gl/maps/CTRiSJ5wfdybDia88.

A teď přichází další kapitola našeho příběhu - Easy2go.cz. Díky novým technologiím a inovativnímu balení jsme schopni prodloužit minimální trvanlivost našich drinků na dobu minimálně 14 dnů a zasílat je po celé České republice přes zásilkovnu a další dopravce. A to vše díky našim unikátním plastovým obalům ve stylu plechovky.

Naši ideální zákazníci jsou rodiče, děti a mládež, kteří hledají nejen chutný, ale i zábavný nápoj. Bubble tea je totiž nejen lahodné, ale také vizuálně atraktivní a zábavné na popíjení díky velkému výběru kuliček a želé uvnitř.

Co nás dělá unikátními a odlišnými od konkurence? Jsme vášniví milovníci bubble tea, kteří se neustále snaží vylepšovat a inovovat. Naše receptury jsou pečlivě vyvážené a používáme pouze kvalitní suroviny. 

Tak proč si vybrat právě nás? Protože nabízíme nejen skvělé bubble tea, ale také přátelský a osobní přístup. Jsme tu pro vás, abychom vám zpříjemnili den tím nejlepším nápojem, který si můžete přát. Tak neváhejte a objednejte si své oblíbené bubble tea na Easy2go.cz - ať už jste kdekoli v České republice!

Děkujeme za vaši podporu a těšíme se na spolupráci s vámi!

S láskou k bubble tea,
Tým Easy2go.cz